Одяг для повних жінок

Існує поширене переконання, що повним жінкам взагалі не можна використовувати в одязі горизонтальні лінії. Це не вірно. Ви можете розумно і тонко використовувати горизонтальні лінії для врівноваження пропорцій повної фігури. Наш мозок оцінює розміри тільки в порівнянні їх один з одним. Правильно розташовуючи горизонталі, ми можемо врівноважити контрасти "широких" і "вузьких" місць, зорово замаскувавши таким чином ізлішнуюю повноту. 


Одяг для повних жінок з фігурою А
Жінки з фігурою А (похилі вузькі плечі, широкі стегна) чудово обізнані, де їх "критичний пояс": сідниці і "галіфе". Ваше основне завдання: врівноважити ширину стегон і ширину плечей. Це означає розташовувати горизонтальні лінії у верхній частині ансамблю, вертикальні - у нижній. Виріз "човником", плаття без плечей, кокетки, широкі, "розкидисті" коміри, короткі намиста, рукави прісборенние до проймі (наприклад "ліхтариком"), підуть вам на користь. Також вам підходять лінії, що розходяться від талії вгору: V-подібний виріз, запах, довгі намиста.
Колірна композиція одягу для повних жінок повинна бути побудована за принципом "світлий верх - темний низ", тому що, як ви, мабуть, знаєте, темні кольори зрітельно зменшують об'єм.

Одяг для повних жінок з фігурою T


Жінки з фігурою Т (пишні плечі, масивні бюст, порівняно вузькі стегна і плоскі сідниці) навпаки повинні віддавати перевагу ансамблі "темний верх, світлий низ" і лінії, що розходяться від талії вниз. Ваші спідниці повинні облягати в стегнах і м'яко розширюватися до колін (це, до речі, стосується ВСІХ, хто хоче здаватися стрункішими, незалежно від типу фігури) - таким чином ваша фігура придбає досить широке "підстава". Навпаки, спідниці звужуються донизу, перетворять ваш силует в "неваляшку". Вирізи вам краще віддати перевагу широкі овальні, прикраси - масивні, малюнки великі.


Загальні рекомендації для повних жінок

Повним жінкам рекомендують використовувати в костюмі всілякі вертикальні лінії: застібки, подкройние бочка, глибокі складки і розрізи на спідниці, вертикальні смуги малюнка. Але вертикальні лінії тільки тоді стрункою і подовжують фігуру, коли вони прямі, а не вигнуті. Тому вони повинні бути або жорсткими, або недовгими. Будьте обережні, купуючи трикотаж з яскравою вертикальною смужкою: облягаючи ваші форми, вертикалі стануть вигнутими лініями, що підкреслюють повноту! Пам'ятайте, що часта горизонтальна смужка, на відміну від широких горизонтальних смуг, витягає в довжину і додає зросту. Часті горизонтальні смужки, визирають між розкритих підлогу темного жакета, дуже стрункою. Вам також підійде діагональна клітка і всілякі діагональні лінії, що додають зростання.
Встаньте прямо перед дзеркалом і знайдіть ваше найширше місце в стегнах. На цьому рівні горизонтальні лінії заборонені категорично! Спробуйте підняти лінію низу жакета приблизно на три пальці вище - це ваш "короткий верх", який слід носити з брюками і довгою спідницею. Тепер приблизно на долоню нижче забороненої лінії - це ваш "довгий верх", з яким потрібно носити спідниці до коліна. Не носіть короткий верх з коротким низом і довгий - з довгим.

Всі знають, що головний принцип підбору одягу по фігурі - не привертати уваги до "проблемних місць". Не варто носити яскраві пояси, прикраси на талії, великі гудзики, банти та інші декоративні деталі, розташовані там, куди краще не притягувати поглядів. Постарайтеся, щоб у багатошарових комплектах речі різного кольору не визирали один з під одного в районі талії і стегон (топ з-під джемпери, блузка з-під жакета).

Та чи не забули ви про те, що на рівні талії і стегон знаходяться також ... руки - а саме частина рук від ліктя до зап'ястя. Тому вам потрібно бути дуже уважними до прикрас на рукавах: декоративним смугах, воланами, манжетів, а також браслетів і сумочок на середньої довжини ремені, які ви носите на плечі: такі сумки як раз припадають на рівень талії, і якщо сумка привертає увагу, вона заодно приверне увагу до тих областях, де переважно відкладаються зайві кілограми. Тому повним жінкам рекомендується носити яскраві сумочки або в руці або на згині ліктя, якщо ж сумка висить на плечі - підтягніть ремінь сильніше, щоб сумка опинялася під пахвою.

Зачіска і взуття для повних жінок
Повні жінки рідко носять дуже короткі стрижки - і це правильно. Особливо якщо у вас фігура Т-типу, ваша голова не повинна здаватися надто маленькою для тіла, інакше зорове відчуття повноти різко посилиться. Кудрі, високі "збиті" модні зачіски, каре, завиті від особи, і пишні хвилі напівдовгому волосся - дуже хороший вибір, але не робіть помилку, властиву переважно юним дівчатам - не відпускайте прямі довге волосся нижче лопаток! Така, з дозволу сказати, "зачіска" вкрай невигідна для вашого типу додавання: волосся, розсипаючись по плечах і звисаючи вниз, роблять вас ззаду схожою на неохайний курінь. Якщо ви носите довге волосся розпущеним, то головний об'єм вашої зачіски повинен бути над плечима, а кінці волосся потрібно отфіліровать.

Повні жінки часто воліють взуття округлої форми, з тупим носом, важким квадратним каблуком, на масивній платформі, резонно вважаючи, що дуже витончена дрібна модне взуття з витонченими формами буде лише підкреслювати повноту литок. Насправді, в тупоносих туфлях ваша ступня пропорційно здається занадто короткою (тим більше, що у ширококостим людей, найчастіше схильних до повноти, руки і ступні, дійсно, бувають маленькі і витончені), і від цього тіло як би втрачає опору, здається громіздким. Тому ваше взуття повинна бути помітною, що дає вашій фігурі хороший баланс. Тут підійдуть і масивні платформи, і туфлі з округлим носом на стійкому каблуці.

Одягайтеся модно і стильно.
Будьте прекрасні!

Юлия Большакова
ShoppingCenter.ru